Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora Τορίνο με 1 υπνοδωμάτιο είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 4 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 4 χλμ. από τον Ναό του Αγίου Λαυρεντίου. Το διαμέρισμα 30 τ.μ. Απέχει σχεδόν 3 χλμ. από σταθμό τρένου Porta Susa και μόλις 200 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Toscana.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Στη διάθεση των επισκεπτών υπάρχουν ηλεκτρικός βραστήρας, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη που βρίσκονται στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Το Παλάτσο Μαντάμα του Τορίνο απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης το Μουσείο Αιγυπτιακών Αρχαιοτήτων βρίσκεται σε απόσταση 4,1 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora Τορίνο
Wibnb Holiday Rentals- Appartamenti
Τιμή μόνο για κινητά

Wibnb Holiday Rentals- Appartamenti

9.1
Άριστο 121 σχόλια
375 μ από το κατάλυμα
USD 261 USD 235
ανά νύχτα
Casa Stadio - Parco Dora
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Stadio - Parco Dora

7.8
Καλό 58 σχόλια
466 μ από το κατάλυμα
USD 134 USD 121
ανά νύχτα
Valdellatorre Apartment By Wonderful Italy
Τιμή μόνο για κινητά

Valdellatorre Apartment By Wonderful Italy

4.6
Αξιοπρεπές 9 σχόλια
759 μ από το κατάλυμα
USD 121 USD 109
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Susa Train station
    3,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας00127207095,IT001272C25QL5V5R9
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora περιλαμβάνουν Market of Porta Palazzo, Στάδιο Γιουβέντους καθώς και Stazione Alta Velocità Torino Porta Susa.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora κοστίζει 107€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora;
      Το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Taiyo 5 και La Crota και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora;
      Το διαμέρισμα Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora είναι 30 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Susa Train station
    3,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Tommy'S Home-Allianz Stadium, Parco Dora Τορίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο